0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Унікальні тибетські співаючі чаші


Тибетські співаючі чаші стають основою кожного ритуалу в буддизмі. Він може використовуватися для лікування душі і тіла. Основне завдання - за допомогою звуку відлякати темні сили і зануритися в особливий стан трансу і медитації. Спочатку співаючі чаші купити могли лише монахи, але тепер вони доступні кожному, хто бажає зануритися в культуру сходу. Додатково можна придбати дзвіночки і інші незвичайні подарунки.

Дія тибетських чаш

Основне завдання такого аксесуара як співаючі чаші Тибету полягає в тому, щоб нормалізувати потоки енергії. Вони встановлюються на проблемні точки і видають ні на що не схожий звук. Вважається, що він виганяє темні сили і за рахунок цього відбувається оздоровлення тіла. Крім того, чаші позитивно впливають на душу, допомагають знайти спокій і підготуватися до медитації. Виявляється комплексний вплив:

 1. Знімається нервозність, зникають стрес і депресія.

 2. Розкривається творчий потенціал людини.

 3. Поліпшується функція мозку, думки стають чіткими і зрозумілими.

В результаті регулярного використання оздоровлюється весь організм. Вважається, що тибетські співаючі чаші купити обов'язково потрібно тим, хто хоче продовжити собі життя. Найкраще вони будуть працювати в руках фахівця, але й проста людина здатна зануритися в цю особливу східну атмосферу і принести собі масу користі.

Секрети виготовлення цього інструмента не розкриваються, саме тому необхідно використовувати лише ті предмети, які були зроблені на Сході, з урахуванням всіх правил. Так можна домогтися унікального ефекту. Крім того, чаша є особливим предметом інтер'єру, на який завжди звернуть увагу гості, адже він характеризує господаря будинку.

Історія чаш

Справжні співаючі чаші Тибету слухати зараз може кожен. Однак вони стали поширюватися лише в 50-х роках минулого століття. За легендою, вироби з'явилися в горах Гімалаї, звідки ченці з Китаю, Таїланду і Японії рознесли аксесуар по всьому світу. Для всієї Європи це була лише цікава дивина, але з плином часу її дивовижний вплив стало нерозумно заперечувати.

Отримати настільки унікальне глибоке звучання можливо за допомогою спеціальної форми чаші, а також її складу. У нього входить багато металів:

 • цинк;

 • мідь;

 • свинець;

 • латунь;

 • срібло;

 • золото.

Зіставивши всі компоненти і зв'язавши їх разом за допомогою залізної руди, отримують унікальний інструмент. Основна його перевага - зовсім не в звуках музики, а в їхньому унікальному впливі на організм. Цей гул може торкнутися навіть скептика, необов'язково вірити, щоб включилися цілющі властивості.

Є безліч легенд, пов'язаних з чашами. Одна з найкрасивіших говорить про те, що повторити звучання інструменту намагалися багато разів. Звук був, але його цілющих властивостей не спостерігалося. У складі було лише 6 елементів, які не давали потрібної концентрації для боротьби з темними силами. В результаті люди кликали всіх богів, зневірившись досягти успіху за допомогою власних спроб. У відповідь на їхні прохання був посланий метеоритний дощ. З метеоритів вперше взяли залізну руду, що дарує чаші цілющий голос.

Правила застосування

Лікування співаючими чашами Тибету здійснюється монахами і іншими людьми, здатними розібратися в тонких матеріях Сходу. Однак отримати заспокоєння і допомогти собі налаштуватися на медитацію може кожен. В першу чергу, необхідно грамотно підготуватися, знайти спокійне місце, де ніхто не відволікатиме. Краще, якщо це відбуватиметься на вулиці або перед вікном з красивим видом на природу. Як доповнення можна підпалити пахощі. Є кілька способів правильно застосовувати ці унікальні чаші:

 1. Просто тримати в руках, думаючи про проблему, постаравшись сфокусуватися на ній. Можна видобувати звуки, якщо до цього лежить душа.

 2. При болях в тілі аксесуар розташовується безпосередньо на проблемному місці, досить легкої вібрації, щоб запустити унікальну дію.

 3. Кілька чаш використовується для того, щоб повністю зануритися в процес медитації, вони розташовуються по колу від людини.

 4. Під час масажу можна використовувати як дотик, так і звук - це значно посилює вплив.

В результаті під час величезної кількості практик застосовуються ці тибетські чаші. Їх зовнішній вигляд і розмір можуть відрізнятися, але основні особливості залишаються незмінними. Вперше з дією можна ознайомитися, поспостерігавши за ченцем або ж прочитавши відповідну навчальну літературу. Однак, багато фахівців говорять, що правильними будуть ті дії, які йдуть з глибини душі.

Тибетські чаші - це інструмент, в якому зосереджені історія і культура Сходу. Його придбання дозволяє зануритися в нову атмосферу і відчути її цілющий вплив.

Розгорнути

Маленька співаюча чаша

Код товару: 3111

900 грн.


Матеріал - латунь, дерево / Виробник - Індія / Розмір - 13*5 см /
Співаюча чаша

Код товару: 3112

1400 грн.


Матеріал - сплав металів / Виробник - Тибет / Розмір - 10,5х6,5 см /
Співаюча чаша мантра

Код товару: 3113

2000 грн.


Матеріал - сплав металів / Виробник - Тибет / Розмір - 13х6,5 см /
Співаюча чаша велика Тибет

Код товару: 3114

2400 грн.


Матеріал - сплав металів / Виробник - Тибет / Розмір - 15,5Х7 см /
Велика тибетська співаюча чаша

Код товару: 3115

1300 грн.


Матеріал - сплав металів / Виробник - Тибет / Розмір - 21х11 см /
Співаюча чаша ручної роботи

Код товару: 3116

1500 грн.


Матеріал - сплав металів / Виробник - Тибет / Розмір - 15х8 см /
Буддійська співаюча чаша

Код товару: 3117

2200 грн.


Матеріал - сплав металів / Виробник - Тибет / Розмір - 18х9 см /
Співаюча чаша Тибет

Код товару: 3118

1100 грн.


Матеріал - сплав металів / Виробник - Тибет / Розмір - 12х6,5 см /
Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)