Пилкові аромапалички
Як вибрати пилкові аромапалички
Вводячи в пошуковик заповітні слова «купити пилкові аромапалочки» ми часто навіть не замислюємося, чим вони відрізняються від своїх колег по цеху. Та й чи є палички непилкові? У цьому питанні просто розібратися, якщо дослухатися авторитетної думки Інтернет-магазину Катакалі, в арсеналі якого аромапалочки з натурального пилку купити які можна за найнижчою в Україні ціною.
Отже, перш за все, слід зауважити, що суттєва різниця між натуральними пахощами та тими, що продаються у знаменитих коробках-шестигранниках у їхньому складі. Для виробництва перших використовують природний пилок, буквально спресований навколо тонкого дерев'яного стрижня. Що стосується другої, часто дешевшої групи, то в ній основний інгредієнт – це ароматична композиція. Перероблений коровий послід просто занурюють в ефірну есенцію з необхідним запахом і отримують продукт, який при запаленні дає певний запах. Таким чином можна отримати різні штучні або синтетичні фіміами, що невластиво для пилкових ароматичних паличок.
Такий вид товару коштує дорожче, але маючи природне походження, може порадувати приємнішими пахощами.
Вибираючи палички з натурального пилку, віддайте перевагу знайомим та перевіреній амбре. Це може бути сандал, лотос, лілія, збирання гірських трав чи квітів, ладану тощо. Уникайте одночасного використання кількох засобів. Запахи не повинні змішуватись і перебивати один одного.
Розумний та обізнаний підхід до придбання дозволить вам заощадити гроші та не розчаруватися в індійських традиціях ароматерапії.
Аромапалички з натурального пилку: секрети застосування
Щоб поринути у чарівний світ фіміаму, дотримуйтесь простого алгоритму:- Роздрукуйте упаковку ароматичних паличок.
- Витягніть одну одиницю і вставте в отвір у спеціальній підставці
- Розмістіть паличку паралельно або вертикально площині підставки
- Засвітіть та насолоджуйтесь процесом викурювання
Як бачите, нічого складного нема. Вас приємно здивує можливість щодня відчувати нові запахи, наповнювати квартиру чи офіс тонкими нотками весняної свіжості. Розкішними букетами трав та спецій, солодкою кавових ароматів та любовним настроєм східних афродизіаків.Викурювання однієї ароматичної палички займає 20-30 хвилин. Слідкуйте за тим, щоб не перестаратися, адже маленькі приміщення, що не провітрюються, швидко концентрують дим, що може відображатися на самопочутті людей, які знаходяться з вами поруч. Пахощі, набуті в результаті сеансу, протримаються в кімнаті від 2 до 5 годин, залежно від площі та свіжості товару.Рекомендується зберігати пахощі в темних сухих місцях, подалі від світла та тепла, обов'язково віддаливши від дітей. Таким чином, ваша колекція збережеться довше, а запах не розчарує навіть через кілька місяців.Приємної та корисної ароматерапії!