0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Купити куфії в Києві


Куфії вважаються чоловічим функціональним головним убором. Основне його завдання – захистити і не допустити згубного впливу сонячних променів, спеки, піску на шкіру, коли йдеться про теплу пору року. При холоді ця модель актуальна, щоб закрити шию, голову, груди та частину обличчя від морозу та вітру. Радимо придбати подібні хустки в магазині Katakali, щоб урізноманітнити свій образ. Їх можна носити взимку та влітку, приховувати під одягом або пов'язувати нагору.


Основні особливості східної хустки

Купити куфію обов'язково повинні всі, хто хоче захистити голову від перегріву у спекотні дні. Крім того, сонячні промені негативно впливають на шию та груди, а хустка допомагає уникати опіків. Коли йдеться про пустельну місцевість для вільного дихання обов'язково потрібно прикрити рот і ніс від піску та вітру. З усіма цими завданнями легко справляється хустка-куфія. Араби зав'язують цей аксесуар таким чином, щоб прикрити обличчя. Раніше це бала частина чоловічого гардеробу. Вона активно використовувалася в армії, популярність швидко розійшлася країнами. Хустка стала частиною обмундирування військових, а потім поступово перейшла і в цивільний гардероб. Тепер такий аксесуар можна носити по-різному. Це відмінна риса куфій: хустка відмінно виглядає у вигляді головного убору, шарфа, а також може виступати в ролі невеликої накидки.


Способи носіння куфії

Сучасна мода пропонує кілька основних способів зав'язувати арабську куфію:

  1. Класичний спосіб. У цьому випадку хустка розташовується на голові, а кінці заводяться назад і вбік і перехрещуються. В результаті виходить куфія як головний убір в арабському стилі. За необхідності можна прикривати рот і ніс або опускати полотно під підборіддя.
  2. Трикутний шарф. У цьому випадку хустка складається по діагоналі. Трикутник знаходиться на грудях, а кінці зав'язуються ззаду або ховаються спереду під ним. Є також можливість залишити їх вільними, наголошуючи на оригінальності стилю.
  3. Хустка може виглядати як класичний шарф. Для цього тканину згортають на зразок джгута і розташовують на шиї на свій смак.
  4. Краватка. Трикутник може розташовуватися ззаду чи спереду залежно від побажань образу. При цьому вільні кінці зав'язуються під шиєю на кшталт краватки або метелика. В результаті виходить незвичайний оригінальний лук.
  5. Тюрбан. Куфія розташовується на голові, а закріплюється за допомогою джгутів по всьому колу, можна використовувати додаткові кріплення.


Куфія в арабському стилі може закріплюватися за допомогою вузлів, можна просовувати джгути під полотно, а також використовувати додаткові аксесуари. Це може бути класичне кільце, якщо планується розташувати тканину на шиї. Також часто використовується простий чорний обідок, щоб закріпити її на голові.


РІЗНОМАНІТТЯ МОДЕЛЕЙ КУФІЙ

У каталозі інтернет-магазину Katakali представлено велике розмаїття моделей цієї хустки, серед яких дівчата та чоловіки зможуть знайти найпривабливіші варіанти.

Є кілька критеріїв вибору:

  • Розмір. У більшості випадків хустка квадратна 100 на 100 см. При цьому можуть бути невеликі відхилення, пропонуються прямокутні варіанти або більші моделі.
  • Тканина. Може використовуватися льон, бавовна та шерсть різної густини. При виборі слід орієнтуватися на пору року та основну функцію. Це може бути захист від погоди або просто декоративний елемент.
  • Дизайн. Класичним варіантом вважається чорно-біла хустка з простим геометричним візерунком. Зараз дизайнери пропонують оригінальні рішення в кольорі та основних елементах. Можуть бути великі ромби та квадрати. Як основний тон вибирають білий або чорний, а додатковим відтінком виступає жовтий, червоний або синій.

При виборі слід обов'язково враховувати основну частину гардеробу. Хустка універсальна, тому потрібно вибирати ту кольорову гаму і фактуру, яка буде актуально виглядати з різними речами.

Нотки Сходу популярні в образі багато років. З їхньою допомогою кожен може проявити свою індивідуальність. Аксесуар виглядає актуально завжди. За допомогою різних способів носіння дівчата виглядатимуть елегантно, а хлопці підкреслять свій стильний і мужній вигляд. Купити куфію в інтернет-магазині Katakali - це чудова можливість урізноманітнити будь-який гардероб.

Розгорнути

Арафатка куфія воєнна колір піксель 110*110 см

Код товару: 3509

640 грн.


Колір - оливковий / Матеріал - бавовна / Виробник - Палестина / Розмір - 110*110 см /
Куфія арафатка чорно-біла оригінальна 110*110

Код товару: 3517

595 грн.


Колір - білий / Матеріал - бавовна / Виробник - Палестина / Розмір - 110*110 см /
Куфія чорна арафатка бавовняна військова 110*110 см

Код товару: 3532

595 грн.


Колір - чорний / Матеріал - бавовна / Виробник - Палестина / Розмір - 110*110 см /
Арафатка куфія червоно-синя бавовняна

Код товару: 3503

595 грн.


Колір - синій / Матеріал - бавовна / Виробник - Палестина / Розмір - 110*110 см /
Куфія ніжно-рожева бавовняна

Код товару: 3511

640 грн.


Матеріал - бавовна / Цвет - рожевий / Виробник - Палестина / Розмір - 110*110 см /
Шемаг арафатка зелена військова 110*110 з бавовни

Код товару: 3516

595 грн.


Колір - зелений / Матеріал - бавовна / Виробник - Палестина / Розмір - 110*110 см /
Куфія чоловіча арабська арафатка коричнева 110*110

Код товару: 3518

595 грн.


Матеріал - бавовна / Виробник - Палестина / Розмір - 110*110 см /
Шемаг арабський бавовняний армійського типу 110*110 см

Код товару: 3519

595 грн.


Матеріал - бавовна / Виробник - Палестина / Розмір - 110*110 см /
Куфія арафатка арабська сіра 110*110 см

Код товару: 3520

595 грн.


Матеріал - / Виробник - / Розмір - /
Куфія арафатка червона тактична 110*110

Код товару: 3515

595 грн.


Колір - червоний / Матеріал - бавовна / Виробник - Палестина / Розмір - 110*110 см /
Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)