0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Політика безпеки

Адміністрація сайту "Katakali" зобов'язується зберігати Вашу конфіденційність в Інтернеті. Ми приділяємо велике значення охороні наданих Вами даних. Цілі, в яких ми збираємо персональні дані: поліпшення роботи нашого сервісу, здійснення контактів з відвідувачами даного сайту, новинна розсилка по електронній пошті, обробка даних користувачів для сервісу онлайн-торгівлі, надання інформації, яку запитував користувач, здійснення послуг, пов'язаних з напрямком діяльності даного сайту, а також для зазначених нижче дій.

Збір та використання персональних даних

Ми збираємо і використовуємо Ваші персональні дані тільки в разі вашої добровільної згоди. При згоді з цим ви дозволяєте нам збирати і використовувати такі дані: ім'я та прізвище, дата народження, електронна пошта, номер телефону, домашня адреса, дані банківської картки. Збір та обробка ваших даних проводиться відповідно до законів, що діють на території Європейського Союзу та в державі Україна.

Ми використовуємо персональні дані виключно в тих цілях, для яких вони були надані і які зазначалися в момент збору персональних даних (або як це було видно з контексту).

Ми обмежуємося збором мінімального обсягу інформації, який необхідний для коректного та якісного виконання замовлення. У будь-якому разі, коли запитується необов'язкова інформація, суб'єкт персональних даних буде повідомлений про це в момент збору такої інформації відповідними позначками.

На додаток до особистих даних, що свідомо надаються суб'єктами персональних даних, ми автоматично збираємо певні типи інформації під час відвідування користувачами веб-сайту "Katakali" Такі автоматизовані технології можуть містити використання "Cookies" і журналів веб-сервера для збору IP-адрес, даних про операційну систему відвідувача, тип його браузера та іншу технічну інформацію. Збір цієї інформації дає нам змогу краще зрозуміти та покращити продуктивність, зручність користування сайтом "Katakali.com.ua" та його ефективність, а також вимірювати ефективність маркетингових заходів.

Використання технічних даних при відвідуванні сайту

Під час відвідування Вами сайту "SHARF" у базі даних зберігаються записи про вашу IP-адресу, час відвідування, налаштування браузера, операційну систему, а також інша технічна інформація, необхідна для коректного відображення вмісту сайту. За цими даними нам неможливо ідентифікувати особу відвідувача.

Статистика відвідувачів сайту може використовуватися третіми сторонами, для проведення аналізу рекламних кампаній та інших видів статистичного аналізу. Дана статистична інформація про відвідувачів веб-сайту не містить ніяких особистих персональних даних: імен, фізичних адрес, телефонів і т.п., за винятком IP-адреси.

Сайт "Katakali.com.ua" використовує загальноприйняті стандарти технологічного та операційного захисту інформації та персональних даних від втрати, неналежного використання, зміни або знищення.

Ми гарантуємо збереження і конфіденційність будь-якої інформації суб'єкта персональних даних, яка була нами отримана в процесі оформлення та виконання замовлення. Сайт "Katakali.com.ua" надає доступ до інформації та персональних даних тільки уповноваженим співробітникам і підрядникам, які дали згоду на забезпечення конфіденційності такої інформації та даних.

Ми не передаємо персональні дані третім особам, крім випадків, коли така передача є вимогою законодавства, на прохання суб'єкта персональних даних або в інших випадках, викладених у цьому розділі. Ми розуміємо, що особиста інформація є цінною, і вживає всіх розумних заходів для захисту особистої інформації, що знаходиться у володінні Виконавця.

Ми знімаємо з себе будь-яку відповідальність у разі, якщо паролі доступу до облікового запису суб'єкта персональних даних на сайті "Katakali.com.ua" стали відомі третім особам будь-яким способом з вини самого суб'єкта персональних даних (добровільна або не добровільна передача самим суб'єктом персональних даних, у разі втрати, крадіжки і т.д.).

Ми знімаємо з себе будь-яку відповідальність у разі виникнення форс-мажорних обставин (включно, але не обмежуючись хакерськими атаками).

Суб'єкт персональних даних має право в будь-який момент часу видалити будь-яку особисту інформацію з облікового запису на сайті "SHARF".

Зберігання даних, зміна та видалення

Користувач, який надав свої персональні дані сайту "Katakali.com.ua", має право на їхню зміну та видалення, а також на відкликання своєї згоди з їхнім використанням. Строк, протягом якого зберігатимуться ваші персональні дані: 60 місяців. При завершенні використання Ваших даних адміністрація сайту видаляє їх. Ми можемо передавати ваші особисті дані третій стороні тільки з Вашої добровільної згоди, якщо вони були передані, то зміну даних в інших організаціях, не пов'язаних з нами, ми здійснити не можемо.

Зворотній зв'язок, прикінцеві положення

Зв'язатися з адміністрацією сайту "Katakali" з питань, пов'язаних з політикою конфіденційності, можна за допомогою контактної форми, зазначеної у відповідному розділі цього сайту. Якщо Ви не згодні з цією політикою конфіденційності, Ви не можете користуватися послугами сайту "SHARF", в цьому випадку Ви повинні утриматися від відвідування нашого сайту.

Зміни в політиці конфіденційності

Сайт "Katakali.com.ua" може оновлювати свою політику конфіденційності час від часу. Ми повідомляємо про будь-які зміни, розмістивши нову політику конфіденційності на цій сторінці. Ми відстежуємо зміни законодавства, що стосується персональних даних у Європейському Союзі та в державі Україна. Якщо Ви залишили персональні дані у нас, то ми сповістимо Вас про зміну в політиці конфіденційності. Якщо Ваші персональні дані були введені некоректно, то ми не зможемо з Вами зв'язатися.